Apie

Baltoji varnelė - gardžių ledų sinonimas. Tai - visiems puikiai pažįstamas prekės vardas, aprėpiantis platų, AB „Žemaitijos pienas“ įmonių grupei priklausančios, akcinės bendrovės „Klaipėdos pienas“ gaminamų ledų asortimentą. Šie ledai pasižymi nepakartojamu skoniu, o ledų receptų įvairovė leidžia pasirinkti savo mėgstamiausią - uogų, vanilės, šokolado ar kitą skonį.

Baltoji varnelė - tikras smagurių džiaugsmas. Mėgautis skaniais ledais smagu ir dėl to, jog jie gaminami tik iš natūralių medžiagų.

Bendrovės prekinis ženklas „Baltoji varnelė“ yra žinomas ne tik Lietuvos vartotojams. Šiuos ledus taip pat pamėgo Vokietijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos gyventojai, jų ragavę yrą ir amerikiečiai, airiai, graikai.

„Klaipėdos pieno“ produkcija pristatinėjama ir sulaukia puikių vertinimų įvairiose tarptautinėse parodose.

AB “Klaipėdos pienas“ – ilgametes darbo tradicijas  turinti įmonė. Nuo 1950 metų jos gausiame pieno produktų asortimente svarbią vietą užėmė valgomieji ledai. Nuo 1997 metų įmonė vykdo kryptingą specializaciją valgomųjų ledų gamyboje.

Nuo 2000 metų įmonėje veikia RVASVT kokybės valdymo sistema

2009 metais įmonėje įdiegti ISO 9001:2008 ir ISO 22000:2005  standartai, kurie  apsprendžia  maisto saugos ir kokybės valdymo sistemą.

Akcija

2016-2017 metų žaidimas mokykloms

Skaityti toliau

Baltosios varnelės akcija mokykloms

Skaityti toliau