Apie

Baltoji varnelė - gardžių ledų sinonimas. Tai - visiems puikiai pažįstamas prekės vardas, aprėpiantis platų, AB „Žemaitijos pienas“ įmonių grupei priklausančios, akcinės bendrovės „Klaipėdos pienas“ gaminamų ledų asortimentą. Šie ledai pasižymi nepakartojamu skoniu, o ledų receptų įvairovė leidžia pasirinkti savo mėgstamiausią - uogų, vanilės, šokolado ar kitą skonį.

Baltoji varnelė - tikras smagurių džiaugsmas. Mėgautis skaniais ledais smagu ir dėl to, jog jie gaminami tik iš natūralių medžiagų.

Bendrovės prekinis ženklas „Baltoji varnelė“ yra žinomas ne tik Lietuvos vartotojams. Šiuos ledus taip pat pamėgo Vokietijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos gyventojai, jų ragavę yrą ir amerikiečiai, airiai, graikai.

„Klaipėdos pieno“ produkcija pristatinėjama ir sulaukia puikių vertinimų įvairiose tarptautinėse parodose.

AB “Klaipėdos pienas“ – ilgametes darbo tradicijas  turinti įmonė. Nuo 1950 metų jos gausiame pieno produktų asortimente svarbią vietą užėmė valgomieji ledai. Nuo 1997 metų įmonė vykdo kryptingą specializaciją valgomųjų ledų gamyboje.

Nuo 2000 metų įmonėje veikia RVASVT kokybės valdymo sistema

2002 metais įmonė pripažinta atitinkanti aplinkos apsaugos vadybos sistemos standartą ISO 14001:2004 .

2009 metais įmonėje įdiegti ISO 9001:2008   ir ISO 22000:2005  standartai, kurie  apsprendžia  maisto saugos ir kokybės valdymo sistemą.

Akcija

Pirkite bet kuriuos 4 (keturis) Baltosios varnelės ledus Čia market parduotuvėse ir gaukite dovanų Kar Kar raktų pakabuką. Akcija galioja tik Čia market parduotuvėse. Pakabuką atsiimkite prie kasos perkant 4 ledus.

Skaityti toliau

Atostogos prasideda! Skanaukite „Baltosios Varnelės“ ledų ir iškart laimėkite karščiausių atostogų atributų: 10 palapinių, 40 miegmaišių, 10 šaltkrepšių. Žaidimo metu išdalinsime net 10000 vanilinių „Baltosios Varnelės“ atostogų ledų porcijų. Čiupkite prizus ir keliaukite prie jūros! IKI parduotuvėje pirkite 3 „Baltosios Varnelės“ ledų porcijas ir kasoje gaukite nutrinamą kortelę. Iškart sužinokite, ką laimėjote ir džiaukitės vasara su skaniausiais atostogų ledais! Žaidimas vyksta 2015 06 16 – 2015 07 15 visose IKI parduotuvėse.

Skaityti toliau