Apie

Baltoji varnelė - su meile pagamintų, gardžių ledų sinonimas. Tai - visiems puikiai pažįstamas prekės ženklas, aprėpiantis platų, akcinės bendrovės „Klaipėdos pienas“ gaminamų ledų asortimentą. Šie ledai pasižymi nepakartojamu skoniu, o ledų receptų įvairovė leidžia pasirinkti savo mėgstamiausią - vanilės, šokolado, vaisių, uogų ar kitą skonį.

Baltoji varnelė - tikras smagurių džiaugsmas nuo pat 1997 metų, kai buvo sukurtas. Mėgautis skaniais ledais smagu ir dėl to, jog jie gaminami tik iš natūralių medžiagų. Tai vieni iš pirmųjų lietuviškų ledų, kurie gaminami puoselėjant tikro plombyro tradicijas iki šių dienų.

Klaipėdietiški ledai „Baltoji varnelė“ yra žinomi ne tik Lietuvos vartotojams. Šiuos ledus taip pat pamėgo Vokietijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos gyventojai, jų ragavę yrą ir amerikiečiai, airiai, graikai ir net Honkongo gyventojai.

AB Klaipėdos pienas“ – ilgametes darbo tradicijas  turinti įmonė. Nuo 1950 metų jos gausiame pieno produktų asortimente svarbią vietą užėmė valgomieji ledai. Nuo 1997 metų įmonė vykdo kryptingą specializaciją valgomųjų ledų gamyboje.Nuo 2000 metų įmonėje veikia RVASVT kokybės valdymo sistema

2009 metais įmonėje įdiegti ISO 9001:2008 ir ISO 22000:2005  standartai, kurie  apsprendžia  maisto saugos ir kokybės valdymo sistemą. Įmonėje taip pat veikia BRC  pasaulinio  maisto  saugos  standartai bei laikomasi islamo maisto reikalavimų - HALAL taisyklių.

 

Akcija

Akcija „Kas 3 ledas laimingas" - 2017

Skaityti toliau

2017 04 12-2017 04 25 internetinio žaidimo laimėtojai

Skaityti toliau